Hakkımızda

FİRMA PROFİLİ Eska Mühendislik, 1985 yılından bu yana, sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak;

  •  Elektrik sistemleri
  •  Akıllı Bina Çözümleri
  •  İnşaat
  •  Elektro Mekanik 

Alanlarında, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında her boyuttaki müşterilerine, proje öncesi danışmanlık konularından başlayarak; proje çizimi, sistem tasarımı ve cihaz-teknoloji seçiminde hizmet vermektedir. Bunların yanı sıra, entegre sistem projelerinin yapım, montaj, test ve kontrollerini de sunan bir “Çözüm Evi” olarak faaliyet göstermektedir.

Eska Mühendislik, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına göre, sürekli gelişen teknolojiler doğrultusunda, en son yenilikleri de konuları arasına katmaya devam etmektedir. Yeni konuların eklenmesi ile beraber, gerekli olan yetişmiş bilgili insan gücü de ihtiyaçlar doğrultusunda Eska Mühendislik ailesine katılmaktadır.

Firma politikası; müşterilerine ürün satmak üzerine kurulmamıştır.Bunun yerine, projenin her aşamasında tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, müşteri gereksinimlerine en iyi yanıtı veren çözümleri “anahtar teslim” projeler halinde sunmak olarak belirlenmiştir. Müşterilerine üstün kaliteli ürünler ve üstün kaliteli hizmet vermek, Eska Mühendislik için asla vazgeçemeyeceği bir ilkesidir. Eska Mühendislik müşterileri arasında, dünya standartlarına uygun “proje tasarım” çalışmalarına, “ileri batılı ülkelerdeki hizmet anlayışı” ile en iyi şekilde bütünleştiren firma olarak tanınmayı hedeflemektedir. Eska Mühendislik için, en önde gelen müşteri memnuniyeti; Proje öncesi ve sonrasında müşterilerine, tam anlamıyla gerçek hizmetin sunulması ilkesine bağlanmıştır.