Irak Bağdat Cumhuriyet Sarayı Restorasyonu

Projenin Adı : Irak Bağdat Cumhuriyet Sarayı Restorasyonu İşi

İşveren : Irak Dış İşleri Bakanlığı / Görkem İnşaat

Yer : Bağdat / IRAK

Tarih : 2010 - 2011

Tanım : Elektronik Sistemleri İmalatı (Yangın Algılama ve Uyarı Sistemleri, CCTV Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Genel Seslendirme ve Anans Sistemleri, Konferans Sistemleri, Simultane (Tercüme) Sistemi, Görsel Sunum ve Projeksiyon Sistemleri, Uydu Anteni ve Tv Dağıtım Sistemi, Data Network Sistemi, Uydu İnternet Sistemi, Telefon Santrali ve Dağıtım Sistemi).

Bağdat Devlet Konuk Evi

Projenin Adı : Bağdat Devlet Konuk Evi

İşveren : Irak Başbakanlık / Görkem İnşaat

Yer : Bağdat / IRAK

Tarih : 2008 - 2010

Tanım : Bağdat Devlet Konuk Evi Projesi Elektrik Sistemleri, (Aydınlatma, Kuvvet Tesisatları) Elektronik Sistemler (Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri, CCTV Kamera Sistemleri, Seslendirme ve Görüntü Sistemleri, Telefon Sistemi, Data ve Network Sistemleri) O.G Tesisleri.

KBR - Kelly & Brooks & Root Camp

Projenin Adı : KBR - Kelly & Brooks & Root Camp

İşveren : Görkem İnşaat

Yer : Baghdad / IRAQ

Tarih : 2010 - 2011

Tanım : Elektrik tesisatı, panolar, jeneratör ve o.g sistemlerinin yapılması

Yüksel Savunma Kompozit Fabrikası

Projenin Adı : Yüksel Savunma Kompozit Fabrikası

İşveren : Yüksel İnşaat A.Ş

Yer : Temelli / ANKARA

Tarih : 2011 - 2012

Tanım : Proje, Aydınlatma, Aydınlatma Otomasyonu, Panolar, Kuvvet (Bilgisayar altyapısı) Tesisatları, Busbar Sistemi ve Kompanzasyon Tesisleri. Zayıf Akım olarak SIEMENS Yangın Algılama Sistemleri, Telefon, Seslendirme Sistemleri. Merkez Binası Elektrik Proje, Aydınlatma, Aydınlatma Otomasyonu, Panolar, Kuvvet (Bilgisayar altyapısı) Tesisatları, Busbar Sistemi ve Kompanzasyon Tesisleri. Zayıf Akım olarak SIEMENS Yangın Algılama Sistemleri, Telefon, Seslendirme Sistemleri.

Bahar Aydınlatma - Rampa Gıda A.Ş

Projenin Adı : Bahar Aydınlatma - Rampa Gıda A.Ş

İşveren : Bahar Aydınlatma - Rampa Gıda A.Ş

Yer : Yenimahhale (Susuz) / ANKARA

Tarih : 2010 - 2011

Tanım : Bahar Aydınlatma Fabrika ve Merkez binası Elektrik Proje, Aydınlatma, Aydınlatma Otomasyonu, Panolar, Kuvvet (Bilgisayar altyapısı) Tesisatları, Busbar Sistemi ve Kompanzasyon Tesisleri. Zayıf Akım olarak SIEMENS Yangın Algılama Sistemleri, Telefon, Seslendirme Sistemleri. Rampa Gıda A.Ş Soğuk Hava Depoları ve Merkez Binası Elektrik Proje, Aydınlatma, Aydınlatma Otomasyonu, Panolar, Kuvvet (Bilgisayar altyapısı) Tesisatları, Busbar Sistemi ve Kompanzasyon Tesisleri. Zayıf Akım olarak SIEMENS Yangın Algılama Sistemleri, Telefon, Seslendirme Sistemleri.