Yüksel Savunma Kompozit Fabrikası

Projenin Adı : Yüksel Savunma Kompozit Fabrikası

İşveren : Yüksel İnşaat A.Ş

Yer : Temelli / ANKARA

Tarih : 2011 - 2012

Tanım : Proje, Aydınlatma, Aydınlatma Otomasyonu, Panolar, Kuvvet (Bilgisayar altyapısı) Tesisatları, Busbar Sistemi ve Kompanzasyon Tesisleri. Zayıf Akım olarak SIEMENS Yangın Algılama Sistemleri, Telefon, Seslendirme Sistemleri. Merkez Binası Elektrik Proje, Aydınlatma, Aydınlatma Otomasyonu, Panolar, Kuvvet (Bilgisayar altyapısı) Tesisatları, Busbar Sistemi ve Kompanzasyon Tesisleri. Zayıf Akım olarak SIEMENS Yangın Algılama Sistemleri, Telefon, Seslendirme Sistemleri.

Bahar Aydınlatma - Rampa Gıda A.Ş

Projenin Adı : Bahar Aydınlatma - Rampa Gıda A.Ş

İşveren : Bahar Aydınlatma - Rampa Gıda A.Ş

Yer : Yenimahhale (Susuz) / ANKARA

Tarih : 2010 - 2011

Tanım : Bahar Aydınlatma Fabrika ve Merkez binası Elektrik Proje, Aydınlatma, Aydınlatma Otomasyonu, Panolar, Kuvvet (Bilgisayar altyapısı) Tesisatları, Busbar Sistemi ve Kompanzasyon Tesisleri. Zayıf Akım olarak SIEMENS Yangın Algılama Sistemleri, Telefon, Seslendirme Sistemleri. Rampa Gıda A.Ş Soğuk Hava Depoları ve Merkez Binası Elektrik Proje, Aydınlatma, Aydınlatma Otomasyonu, Panolar, Kuvvet (Bilgisayar altyapısı) Tesisatları, Busbar Sistemi ve Kompanzasyon Tesisleri. Zayıf Akım olarak SIEMENS Yangın Algılama Sistemleri, Telefon, Seslendirme Sistemleri.

Fibrobeton Fabrika

Projenin Adı : Fibrobeton Fabrika

İşveren : 3 B İnşaat LTD. ŞTİ.

Yer : DÜZCE

Tarih : 2010 - 2011

Tanım : Elektrik Proje, Aydınlatma, Aydınlatma Otomasyonu, Panolar, Kuvvet (Bilgisayar altyapısı) Tesisatları, Busbar Sistemi ve Kompanzasyon Tesisleri. Zayıf Akım olarak SIEMENS Yangın Algılama Sistemleri, Telefon, Seslendirme Sistemleri.

CASA Mobilya Showroom

Projenin Adı : CASA Mobilya Showroom

İşveren : CASA Mobilya A.Ş

Yer : Ümitköy / ANKARA

Tarih : 2010

Tanım : Elektrik Proje, Aydınlatma, Aydınlatma Otomasyonu, Panolar, Kuvvet (Bilgisayar altyapısı) Tesisatları, Kompanzasyon Tesisleri. Zayıf Akım olarak Yangın Algılama Sistemleri, Telefon, Seslendirme Sistemleri.

CASA Mobilya Fabrika

Projenin Adı : CASA Mobilya Fabrika

İşveren : CASA Mobilya A.Ş

Yer : Akyurt / ANKARA

Tarih : 2004

Tanım : Elektrik Proje, Aydınlatma, Aydınlatma Otomasyonu, Panolar, Kuvvet (Bilgisayar altyapısı) Tesisatları, Busbar Sistemi ve Kompanzasyon sistemleri yapılmıştır.Fabrika içerisinde gün ışığına bağlı dimmer yöntemi ile aydınlatma otomasyon yapılmıştır.Zayıf Akım Sistemleri olarak SİEMENS Yangın Algılama Sistemleri, Telefon , Seslendirme Sistemleri. Kartlı geçiş sistemleri yapılıp devreye alınmıştır.